Open Site Navigation

Kontaktujte nás: +420 596 735 368

Od českého výrobce

Šatní a vestavěné skříně

Skříně na míru

Vlastní skříň je asi snem každého. Naše vlastnoručně vyrobené skříně na míru nabízíme v široké škále barev a materiálů. Pro maximální funkčnost a využití prostor využíváme nejmoderněší materiály a doplňky. Skříně na zakázku vyrábíme prostřednictvím moderních zařízení pro obrábění dřeva. Jsme schopni pro vás vytvořit skříň za přijatelnou cenu nebo řešení propracované do nejmenších detailů. Samozřejmostí je pak profesionální montáž.

DOPRAVA ZDARMA

Nábytek vozíme po celé

            ČR zdarma

ČESKÝ NÁBYTEK

Kvalitní nábytek vyrábíme

 v tradiční české truhlárně

AŽ 10 LET ZÁRUKA

        Na pojezdy

u stavebních pouzder 

ŠATNÍ SKŘÍNĚ

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.

PRO NÁVRH NÁS KONTAKTUTE
SKŘÍNĚ Z MASIVU

Jistě oceníte, když při práci je každá věc po ruce a přesně tam, kde ji hledáte. Při plánování nové kuchyně je dobré přemýšlet nejenom o tom, z jakého materiálu kuchyň bude, ale také o tom, kam všechno uložíme. Při těchto úvahách se zamyslete nad tím, co Vám ve stávající kuchyni vyhovuje a co byste chtěli změnit. Každá kuchyně je limitována prostorem, jenž máme k dispozici, a dále například umístěním vývodů vody nebo elektřiny, které ne vždy lze změnit.

PRO NÁVRH NÁS KONTAKTUTE