Open Site Navigation

Kontaktujte nás: +420 596 735 368

Kvalitní české kuchyně

Kuchyně na zakázku

KUCHYNĚ NA MÍRU V KLIDU A BEZ STAROSTÍ

Kuchyň se v dnešní době stává prostorem, kterému se přikládá stále větší důležitost. Není to jen místo pro vaření a konzumaci, ale je to také prostor kde se setkáváme a trávíme čas s rodinou i s přáteli. Zde odpočíváme a také čerpáme energii. Pokud již máte představu o své budoucí kuchyni na míru - pro její realizaci se poraďte s odborníky. U nás v Bo-Nábytek vám pomůžeme s doladěním návrhu na sestavení kuchyně tak, aby byly maximálně zohledněny vaše požadavky. Osobní přístup je pro nás velice důležitý. Je naší prioritou, aby celý proces plánování byl pro vás příjemným tvůrčím zážitkem. Jsme připraveni se postarat o realizaci vašich představ a vy už se můžete začít těšit na přípravu specialit ze své nové moderní kuchyně.

DOPRAVA ZDARMA

Nábytek vozíme po celé

            ČR zdarma

ČESKÝ NÁBYTEK

Kvalitní nábytek vyrábíme

 v tradiční české truhlárně

AŽ 20 LET ZÁRUKA

        Na pojezdy

u stavebních pouzder 

Kuchyně na míru

Vlastní kuchyně je asi snem každého. Naše vlastnoručně vyrobené kuchyně nabízíme v široké škále barev a materiálů. Pro maximální funkčnost a využití prostor využíváme nejmoderněší materiály a doplňky. Kuchyně na míru vyrábíme prostřednictvím moderních zařízení pro obrábění dřeva. Jsme schopni vytvořit kuchyň na míru za přijatelnou cenu nebo řešení propracované do nejmenších detailů. Samozřejmostí je pak profesionální montáž.

PLÁNOVÁNÍ KUCHYNĚ NA MÍRU

Plánování originální kuchyně musí být velmi promyšlené. Je třeba si pozorně vybrat materiál, ze kterého bude kuchyňská linka vyrobena a zvolit i ladění barev jednotlivých komponentů. Velmi důležité je vzájemné uspořádání jednotlivých kuchyňských skříněk, umístění digestoře a dotvoření celkového designu kuchyně. Také je důležité si promyslet co vám vyhovuje u dosavadní kuchyně a co byste u nové raději změnili. Každá kuchyň je determinovaná určitým prostorem, ve kterém se pohybujete, a proto je též důležité přesně zakalkulovat do návrhu přívod vody a elektrických rozvodů.